دوره‌های آنلاین برای شرکت در آزمون TOEFL

موفقیت در آزمون TOEFL با شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین

مهارت‌های مورد نیاز خود را در زبان انگلیسی برای کسب نمره عالی در آزمون TOEFL به‌دست آورید

با شرکت در کلاس‌های آنلاین که توسط اساتید حرفه‌ای و مجرب برگزار می‌شوند، آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون TOEFL کسب نمایید. اساتید ما در مسیر دست‌یابی به این موفقیت، همراه شما خواهند بود.

آمادگی برای آزمون آنلاین TOEFL

کسب نمره خوب در آزمون TOEFL برای تحصیل در دانشگاه‌های برتر کشورها لازم است. بیش از 9000 کالج و دانشگاه در سراسر جهان، این آزمون را به رسمیت می‌شناسند.

TOEFL، آزمونی جامع برای سنجش مهارت‌های شما در زبان انگلیسی محسوب می‌شود. بنابراین، برای تسلط در این مهارت‌ها باید آمادگی لازم را کسب نمایید. مجموعه زبان آنلاین با حضور اساتید متخصص در این حوزه و ارائه تمرین‌هاو آزمون‌های متنوع، این مسیر را برای شما هموار خواهد کرد.

دوره‌ی مرتبط با آزمون TOEFL بر تقویت چهار مهارت درک مطلب، شنیداری، نوشتاری و گفتاری متمرکز است.

دوره آمادگی TOEFL ، شامل این موارد است:

کلاس‌های آنلاین، سریع‌ترین و آسان‌ترین روش برای بهبود مهارت‌های شما در زبان انگلیسی است. در هر سطحی که باشید، مبتدی تا پیشرفته، دوره‌های و کلاس‌های ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته‌ایم.

دوره‌های آموزشی TOEFL: مهارت‌های speaking و writing

بخش ابتدایی شامل 60 تمرین مکالمه و 20 تمرین کتبی است که همگی بر اساس آزمون TOEFL طرح شده‌اند. برای شبیه‌سازی این آزمون به آزمون اصلی، محدودیت زمان نیز در نظر گرفته شده است.


پس از پاسخ دادن به سؤال‌ها، می‌توانید نتایج خود را با افرادی که امتیاز بالایی کسب کرده‌اند مقایسه کرده و برای پیشرفت خود تلاش نمایید.

دوره‌های آموزشی TOEFL: مهارت‌های listening و reding

ابتدا در یک آزمون با فرمت آزمون TOEFL برای سنجش مهارت‌های listening و reading شرکت می‌کنید و سپس بر اساس نتیجه‌ی آزمون ، ۱۲ درس اختصاصی با تعداد زیادی نمونه سؤال‌های TOEFL برای بهبود مهارت‌هایتان دریافت می‌کنید که روشی عالی برای آمادگی شما در آزمون TOEFL است.

آزمون‌های با تعداد تمرین مشابه TOEFL

برای کسب تجربه‌ی شرکت در آزمون TOEFL، آزمونی کاملا یکسان با TOEFL از لحاظ زمان و ساختار برای شما طراحی کرده‌ایم.

 

پس از هر آزمون می‌توانید خلاصه‌ای از عملکرد خود را مشاهده و با پاسخ‌های افراد متخصص مقایسه نمایید و از آن‌ها برای بهبود آزمون‌های بعدی و بالا بردن امتیاز خود استفاده کنید.

کتابخانه‌ای جامع از تمرین‌ها

دوره‌ی آنلاین زبان نیز به ‌همراه آزمون تخصصی آمادگی TOEFL ارائه شده است.

 

صدها ساعت درس آنلاین زبان انگلیسی برای بهبود مهارت‌های شما در speaking و writing آماده کرده‌ایم که برای آزمون TOEFL و ورود به دانشگاه، ایده‌آل هستند.