درباره ما

گروهی از نیروهای متخصص، اساتید برجسته و با سابقه گرد هم آمدیم تا با تکیه بر تکنولوژی‌های نوین دنیا، علاوه بر خدمات آموزش مجازی و الکترونیکی، کلاس‌های گروهی و خصوصی زبان انگلیسی در تمامی سطوح و مهارت‌ها را به‌صورت غیر‌حضوری در اختیار دانش‌پژوهان قرار دهیم. این خدمات، امکان یادگیری زبان در هر مکان، زمان و طبق برنامه‌ریزی مشخص را در اختیار افراد قرار می‌دهند تا قدم به قدم به مهارت قابل توجهی در زبان انگلیسی دست یابند.

هدف ما

هدف ما، استفاده از تکنولوژی برای ایجاد روشی نوین به‌منظور فراگیر کردن یادگیری زبان انگلیسی به‌شیوه‌ای است که زبان‌آموزان در هر مکانی بتوانند به محتوای آموزشی سایت و کلاس‌ها دسترسی داشته باشند. برای دستیابی به این هدف، محتوای آموزشی سایت در ۱۶ سطح مختلف از سطح ابتدایی تا پیشرفته با موضوع‌های کاربردی و طیف گسترده‌ای از تمرین‌ها آماده شده است. همچنین، کلاس‌های عمومی و خصوصی با توجه به محتوای آموزش داده شده در سایت و در نظر گرفتن الزامات آموزشی زبان‌آموزان توسط تیمی از دبیران که برای برگزاری کلاس های آنلاین آموزش دیده‌اند، برگزار می‌شوند..

تخصصی‌ترین مرکز آموزش آنلاین زبان انگلیسی

مجموعه‌ زبان آنلاین، یادگیری زبان انگلیسی را با پیشرفته ترین پلتفرم آموزش انگلیسی برای زبان‌آموزان و علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی فراهم نموده است و خدماتی نظیر دوره‌های آنلاین آموزش زبان شامل ویدئو، تمرین، تصحیح تلفظ، مسیر آموزشی اختصاصی و… را ارائه می‌دهد.

مجرب در زمینه‌ی برگزاری کلاس‌های آنلاین و آموزش مجازی

با ۲۰ سال سابقه‌ی تدریس و آموزش و ۱۰ سال تجربه در زمینه‌ی آموزش مجازی و استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات آموزشی و برگزاری کلاس‌های زنده و تعاملی طبق استاندارهای آموزشی، امکان یادگیری زبان انگلیسی را در سریع‌ترین زمان ممکن میسر کرده‌ایم.

مورد اعتماد شرکت‌های بزرگ