دوره‌های آنلاین برای شرکت در آزمون TOEIC

تجربه ما به موفقیت شما در آزمون TOEIC کمک خواهد کرد.

زبان آنلاین به‌سرعت دانشجویان را برای آزمون TOEIC آماده می‌کند

از پشتیبانی اساتید حرفه‌ای، تمرین‌ها و آزمون‌های زمانبندی شده ما استفاده کنید و به‌سرعت مهارت‌های مورد نیاز در listening ، reading، speakingو writing برای کسب موفقیت در آزمون TOEIC را بیاموزید.

آمادگی برای آزمون TOEIC

آمادگی برای آزمون TOEIC

آزمون TOEIC (the Test of English for International Communication) در سراسر جهان شناخته شده است و مهارت‌های مهم که در محیط بین‌المللی کار مورد نیاز هستند را مورد سنجش قرار می‌دهد. کسب یک نمره خوب در آزمون TOEIC به شما در یافتن یک موقعیت شغلی عالی کمک می‌کند.

 

اگر برای هریک از آزمون‌های listening و speaking ، reading و writing یا آزمون TOEIC Bridge مطالعه می‌کنید، کلاس های آنلاین ما به پیشرفت مهارت‌های شما در زبان انگلیسی کمک خواهند کرد.

دوره آمادگی TOEIC، شامل این موارد است:

پیش آزمون هدفمند TOEIC

شما با یک پیش آزمون TOEIC که شامل 200 سوال چند گزینه‌ای است و دو ساعت زمان می‌برد، شروع می‌کنید . هر پرسش برای سنجش مهارت‌های reading و listening شامل موارد معمول در محیط کار طراحی شده است.

پس از پایان آزمون یک کارنامه با تخمین نمره TOEIC دریافت می‌کنید. برای پیشرفت خود، پاسخ‌های خود را با گزینه‌های صحیح مقایسه نمایید.

۲۸ درس آموزشی اختصاصی

پلتفرم هوشمند ما با استفاده از نتیجه آزمون شما، یک دوره اختصاصی آمادگی برای آزمون TOEIC شامل ۲۸ درس اصلی برای تقویت گرامر و مهارت‌های reading و listening ارائه می‌کند.

 

هر بخش شامل ۵۰ نمونه سؤال آزمون TOEIC بوده و یک ساعت زمان می‌برد. به این ترتیب شما با ساختار آزمون آشنا شده و برای شرکت در آن، آماده می‌شوید.

ارزیابی پس از آزمون

پس از پایان ۲۸ درس در یک آزمون ارزیابی TOEIC شرکت می‌کنید که سطح پیشرفت شما را مورد بررسی قرار داده و قسمت‌هایی که نیاز به مطالعه بیشتر دارند را مشخص می‌کند.

 

دریافت این نتایج به شما برای تخمین نمره خود در آزمون TOEIC و آمادگی برای آزمون اصلی کمک می کند.

آزمون‌های با تعداد تمرین مشابه TOEIC

با آزمون‌های با تعداد تمرین مشابه TOEIC، اعتماد به نفس و مهارت‌های شما کاملا افزایش پیدا می‌کند. با آزمون‌ listening و speaking و آزمون reading و writing به‌طور کامل آشنا شوید.

 

تکمیل این تمرین‌ها با ساختار و زمان یکسان آزمون TOEIC، بهترین گزینه ممکن برای آمادگی در آزمون واقعی است. پس از هر آزمون، بازخورد مفصلی دریافت می‌کنید که برای پیشرفت شما در این زمینه بسیار مفید است.