در کوئیزهای رایگان زبان انگلیسی شرکت کنید

تمرین و تکرار بیشتر باعث تقویت زبان شما خواهد شد. به همین دلیل، آزمون‌های متنوعی را برای پیشرفت و دست‌یابی به اهداف برای شما طراحی کرده‌ایم. می‌توانید هر زمانی که آمادگی و تمایل داشته باشید، در این آزمون‌ها شرکت نمایید.

آشنایی با افراد با استفاده از زبان انگلیسی

امکان دارد آشنایی با افراد حتی در بهترین زمان‌های ممکن، دشوار باشد و اگر نتوانید به‌درستی ارتباط برقرار کنید، ممکن است شرایط ناخوشایندی پیش بیاید. برای آزمودن دانش خود در زمینه‌ی آداب معاشرت و اصلاحات مربوط به آن در زبان انگلیسی، می‌توانید در این تست شرکت کنید.

مبانی زبان انگلیسی

کوئیزهای پنج دقیقه‌ای مبانی زبان انگلیسی که در عین سرگرم‌کننده بودن، کاربردی نیز هستند به شما در یادگیری عبارات، گرامر و کلمات اختصاری ساده کمک می‌کنند.

کاربرد زبان انگلیسی در تجارت

اگر در محیط کار خود باید به زبان انگلیسی با کارمندان یا مشتریان صحبت کنید، شرکت در این آزمون کوتاه باعث تقویت دانش شما و یادگیری برخی از مکالمه‌های معمول مدیریتی می‌شود.

زبان انگلیسی برای سفر

زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان زبان اول استفاده می‌شود و این در حالی است که تعداد بسیار بیشتری از کشورها از آن به عنوان زبان دوم استفاده می‌کنند. با یادگیری زبان انگلیسی، می‌توانید تقریبا به تمام نقاط دنیا سفر کنید. همین حالا در کوئیز ۵ دقیقه‌ای مربوط به سفر شرکت کنید.

زبان انگلیسی برای ورزش

اگر به ورزش علاقه‌مند هستید، دانش زبان انگلیسی خود را در این زمینه با کوئیز پنج دقیقه‌ای سرگرم‌کننده‌ی ما بیازمایید و رقیبان خود را شکست دهید!

زبان انگلیسی برای یافتن شغل

با شرکت در کوئیز‌های یافتن شغل، تأثیر سطح زبان انگلیسی خود در زمینه‌ی استخدام، مصاحبه‌های شغلی و رزومه را مشاهده می‌کنید. همین حالا، می‌توانید دانش خود را مورد سنجش قرار دهید.